TGArchive
·1 хв читання · 72 слова·👁 13.5K39

За черговими ідіотськими заявами Орбана не помітили Гетманізації їх економіки

Спрощенцям по суті заборонено працювати з Юр особами. Працівників завели на податок в 46,5% - ПДФО і соцзбір

І ще там ряд

Можна стрибати на ЄС скільки хочеш. Але як припиняються дотації - приходиться вмикати Гетманцева, як хочеш далі мати розгалужену соцілочку

Тут поляки звісно відрізняються. Не перегинають і свою думку мають. Угорців ж понесло. Хай тепер живуть в нових реаліях.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу