Через те, що на Заході не завозять автомобілі з закордону у декого виникає ілюзія, наче те, що ми завозимо - це погано.
Але ні, просто на Заході дуже висока автомобілізація ще з 70-х. І в багатьох країн є власне виробництво автомобілів. Тому вони не завозять - тому що мають розвинений внутрішній вторинний ринок.
В Україні ж автомобілізація населення завжди була низька, та й ті автомобілі, що ми імпортували новими чи виробляли у себе найчастіше такої якості, що для продажу наступним власникам непридатні.
Ми ринок, що тільки розвивається. І проблему заборонами і обмеженнями не вирішиш. Дайте людям насититися євробляхами. Потім підросте економіка. Більше купуватимуть нових. Може інвестори прийдуть і у нас почнуть виробляти.
Вірити в те, що це якось так одного дня станеться - не будуть українці мати автомобілів, не будуть, а ось розвинеться країна, і всі почнуть нові купувати одразу - це суперечить дійсності.
Ось поляки яких успіхів економічних досягли. А досі їздять на старих вживаних авто і заробляють собі в Німеччині. Там це абсолютно нормально сприймається. В набагато ж біднішій Україні чомусь зневажливо називають перших "євробляхерами", а других - "заробітчанами". Це не дивно?
@OstanniyCapitalist