TGArchive
·1 хв читання · 93 слова·👁 11.3K19
Репост з:@valentynkrasnoporov@ostanniycapitalist

Нещодавно під одним нашим економічним відео Капіталіста, один незгодний написав, що я гладкий і їм забагато пончиків

Про свою зайву вагу я знаю, і вже активно тим займаюся.

Але я про інше. Видно, що людина критикуючи наш підхід до економіки не розуміється на економіці.

Раз я їм забагато пончиків, то звісно я їм їх по-перше, українські. Адже я маю любити свіжі пончики, а не черстві чи консервовані.

А по-друге, купляючи українські пончики, я підтримую нашого українського виробника.

Чим я по-третє, підтримую нашу економіку і її платіжний баланс.
працювати і працювати ще з населенням.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу