TGArchive
·1 хв читання · 152 слова·👁 11.4K29
Репост з:@valentynkrasnoporov@ostanniycapitalist

Медведєв заявив що росія важливіша за україну і все пробачить

В ці дні дискусії закриття Європи руZZні і визнання їх державою терористом, що неодмінно закінчиться ізоляцією наших ворогів, я згадую галіму рожу Мєдвєдєва, яка переддень вторгнення на публічному засіданні ради безпеки Московії казала:

Московія важливіша України, тому швидко все пробачать і швидко все стане добре
Але є одне але.

Є брити, є американці і найважливіше, є все більш суб'єктні країни центрально-східної Європи. На яких ставлять брити і американці.

Це нові реалії в Європі - реалії країн ЦСЄ. Вони є і більше ніхто за їх інтереси без них домовлятися не буде. І Україна своїм спротивом лише підсилила цей стан.

Тому в цій ситуації у Франції і Німеччині немає виходу, окрім як безпорадно спостерігати палання мостів, які так довго вибудовувалися.

Немає у них спроможності пробачити Московію. Є бажання, принаймні у багатьох. а можливостей - НЕМА.

Тому і там еліти швидко перевзуються. Жити ж треба. І якщо жити вимагає випилювання Московії, то так і зроблять.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу