Медведєв заявив що росія важливіша за україну і все пробачить
В ці дні дискусії закриття Європи руZZні і визнання їх державою терористом, що неодмінно закінчиться ізоляцією наших ворогів, я згадую галіму рожу Мєдвєдєва, яка переддень вторгнення на публічному засіданні ради безпеки Московії казала:
Московія важливіша України, тому швидко все пробачать і швидко все стане добре
Але є одне але.
Є брити, є американці і найважливіше, є все більш суб'єктні країни центрально-східної Європи. На яких ставлять брити і американці.
Це нові реалії в Європі - реалії країн ЦСЄ. Вони є і більше ніхто за їх інтереси без них домовлятися не буде. І Україна своїм спротивом лише підсилила цей стан.
Тому в цій ситуації у Франції і Німеччині немає виходу, окрім як безпорадно спостерігати палання мостів, які так довго вибудовувалися.
Немає у них спроможності пробачити Московію. Є бажання, принаймні у багатьох. а можливостей - НЕМА.
Тому і там еліти швидко перевзуються. Жити ж треба. І якщо жити вимагає випилювання Московії, то так і зроблять.
