TGArchive
·1 хв читання · 142 слова·👁 12.5K46

Пояснювальна записка, en bref:

"Наразі існує значний дефіцит коштів для фінансування дорожнього господарства"

Ми не часто розкидуємося такими смайлами, але все-таки, Уряд на це заслуговує - 🤡

Дорожній фонд - штука прекрасна. Але зараз не до доріг. Бо повернення акцизу на пальне призведе до чергової хвилі інфляції у економіці, що переживає кризу. Страшенну кризу. І ця економіка є дуже дрібною.

Навіть кейнсіанці вам скажуть, що під час криз необхідно знижувати податки. Проте, вони ще скажуть, що треба збільшувати державні витрати. Як? Через облігації,

Але коли у тебе облігації мають дохідність на рівні -16%, то вони вже не працюють. Та якось і без Дорожньго фонду відновили міст через Житомирську трасу й відновлюють інші зруйновані мости на Київщині. Експлуатація наявного не обійдеться у сотню мільярдів гривень.

Поверніть акциз на рівні 1-2 гривні за літр, будуть вам кошти на експлуатацію, якщо вам так горить.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу