TGArchive
·2 хв читання · 227 слів·👁 14.2K34

Для утримання доріг достатньо акцизу на пальне 2 гривні

Смішно-несмішно, але ми тік-що підрахували, і дійсно, для того щоб проводити експлуатаційне утримування доріг (як і місцевих, так і державних) виключно за рахунок Дорожнього фонду - достатньо якраз акцизу на пальне за липневого споживання на рівні трішки більшому за 2 гривні. І це з корекцією на 30% інфляцією та окупацією частини територій, що ми навряд звільнимо до кінця року.

За рахунок доступного розмитнення та нормальних акцизів на ввезення авто, за рахунок розмитнення можна ще більше знизити акциз на пальне, до 1,5 гривень.

Але за рахунок доступного розмитнення автомобілями з відповідними обсягами ввезення можна буде відбудовувати найнеобхідніші мости у регіонах, що були зруйновані окупантами. Натомість, ні про яке велике будівництво мови йти не має.

Експлуатаційне утримання передбачає латання дірок, дрібний ремонт великими латками, розмітку, заміну дорожніх знаків, покіс трави, встановлення зелених насаджень. Якщо коротко, все, що потрібно для безпечної експлуатації доріг.

Головне, щоб ПДВ не звинчували до 20%, і не повертали старі акцизи. І 3,37 грн за літр - це вже перебір. Треба максимально зменшувати податкові витрати, де їх можна зменшувати без проблем. "Великого будівництва" у цьому році не буде, якби хтось там не хотів. 1,5 - 2 грн, і ніхто навіть не відчує цих скачків.

Там взагалі хтось обіцяв, що акцизів на час війни не буде.

P.S. Є проблеми з доступом до інформації серед деяких агентств місцевих доріг. Але змогли порахувати. Чекайте на відео, буде цікаво.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу