·1 хв читання · 37 слів·👁 15.1K↗ 72
За неповних два місяці Україна отримала два мільярди гривень від продажу електроенергії в Європу.
На рік очікують отримувати прибуток у розмірі 70 млрд грн і більше.
А ми поки добиваємо збір на ретранслятор 59 ОБПБр – https://t.me/OstanniyCapitalist/16087
@OstanniyCapitalist


