TGArchive
·1 хв читання · 37 слів·👁 15.1K72

За неповних два місяці Україна отримала два мільярди гривень від продажу електроенергії в Європу.

На рік очікують отримувати прибуток у розмірі 70 млрд грн і більше.

А ми поки добиваємо збір на ретранслятор 59 ОБПБр – https://t.me/OstanniyCapitalist/16087


@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу