Впринципі, нічого нового для України
Густота населення у 1913 році та у 2013 році.
Спекуляції на шахтах смішні, оскільки багато шахт на окупованих територіях було затоплено, тобто не просто було закрито, а ще й зроблено так, щоб їх неможливо було відновити.
Майбутнє цього регіону за добутком нафти, газу, сільським господарством, легкою, харчовою промисловістю. Можливо частково повернеться металургія, але вже не у тих обсягах.
Але це все потребує меншого населення. У цих регіонах у будь-якому випадку буде менше робочих місць, ніж до війни. Відповідно і міста будуть меншими, можливо частина міст вже ніколи і не відновиться.
Але частина міст може пережити нове відродження завдяки розвитку енергетичної галузі. Проте, загалом густина населення та рівень індустріалізації у цих регіонах все рівно зменшиться.
@OstanniyCapitalist

