TGArchive
·1 хв читання · 58 слів·👁 12.9K16

Якщо без тролінгу. Висока ціна цього року просто встановлює факт - кавуни у дефіциті

Вихід буде такий: у разі затягнення окупації Херсонщини - засіють Одещину і Миколаївщину наступного року і буде легше

У разі звільнення і так зрозуміло

Просто деяким ментальним совкам і діткам не ясно, чому в країні дефіцит. Новини хай почитають, що відбувається на Півдні

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу