·1 хв читання · 58 слів·👁 12.9K↗ 16
Якщо без тролінгу. Висока ціна цього року просто встановлює факт - кавуни у дефіциті
Вихід буде такий: у разі затягнення окупації Херсонщини - засіють Одещину і Миколаївщину наступного року і буде легше
У разі звільнення і так зрозуміло
Просто деяким ментальним совкам і діткам не ясно, чому в країні дефіцит. Новини хай почитають, що відбувається на Півдні
@OstanniyCapitalist
