TGArchive
·1 хв читання · 116 слів·👁 12.7K27

Електроенергія у них подорожчала, блджать. Бідосі, не знаємо, чим ми можемо їм допомогти.

Нешановні євронитики, давайте поміняємося. Ви - жити в окупований Херсон, ми - жити у вашій квартирі в Берліні та платити високу комуналку, запиваючи все лате.

Вдячні всім європейцям, що нам допомагають (їх більше). А всіх нитиків, які втомилися від України - запрошуємо пожити у Харків чи пережити окупацію.

Цю світлину має бачити кожен європеєць, які дуже сильно турбуються про пам'ять Голокосту у той час, коли прямо зараз в Україні вбивають і спалюють мирних громадян лише за те, що вони мають український паспорт, в незалежності від національності чи походження.

Також передаємо полум'яний привіт уряду Ізраїлю, сподіваємося діаспора почула і вже знає що робити.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу