·1 хв читання · 27 слів·👁 15.8K↗ 93
На московії задумуються про розконсервацію гаубиці д-1 зразка 1943
Снарядів для Д20 критично не вичтачає
Хотіли як дєди? То скочуйте свою армію до гімнастьорок і ватніків
@OstanniyCapitalist
Снарядів для Д20 критично не вичтачає
Хотіли як дєди? То скочуйте свою армію до гімнастьорок і ватніків
@OstanniyCapitalist