TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 15.8K93

На московії задумуються про розконсервацію гаубиці д-1 зразка 1943

Снарядів для Д20 критично не вичтачає

Хотіли як дєди? То скочуйте свою армію до гімнастьорок і ватніків

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу