TGArchive
·1 хв читання · 124 слова·👁 16.0K75

Русня будує конспірологічні теорії, що США підштовхує московію до конфлікту на Кавказі.

Але якщо відійти від цих ідіотських методологій конспарології, русня сама ослабла. Азербайджан вирішив остаточно закріпити перевагу. Аби мати хоч якісь козирі в перемовинах і не бути дотиснутою, Вірменія звертається до ОДКБ.

Якщо рашка втрутиться, отримає конфлікт з Туреччиною. Навіть не в тому що прямий, але санкції від турків точно. А Туреччина зараз дуже допомагає москалям.

Якщо не втручається, Вірменія йде на всі поступки азербайджанцям і туркам і тоді уходе з ОДКБ та євразійського економічного простору. Далі можлива співпраця з США та Францією.

Теж ситуація для Кремля не дуже. І привели до неї саме вони. І ніхто інший.

У рускіх є два стули, як добре пишуть в коментарях.

Продовжуємо добивати країну гниль

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу