TGArchive
·1 хв читання · 52 слова·👁 14.4K21

Мер нью йорка оголосив про новий центр для мігрантів

На брифінгу в четвер мер Нью-Йорка від Демократичної партії Ерік Адамс заявив, що місто продовжуватиме приймати мігрантів, і оголосив про відкриття нового центру біля автовокзалу Port Authority у центрі Манхеттена, куди прибувають від чотирьох до шести автобусів з мігрантами щодня.  За його словами, мігранти отримають медичне обслуговування та інші послуги.

Fin

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу