TGArchive
·2 хв читання · 233 слова·👁 15.4K119

​🤯 Шольц закликає до третьої світової ядерної війни

Німеччина готова стати лідером європейської безпеки і повинна стати «найкраще оснащеною армією» в Європі, заявив у п'ятницю канцлер Олаф Шольц.

«Як найбільш густонаселена нація з найбільшою економічною могутністю та країна в центрі континенту, наша армія повинна стати наріжним каменем звичайної оборони в Європі, найкраще оснащеною силою», — сказав Шольц у промові перед вищим персоналом бундесвер.

Війна росії в Україні стала поворотним моментом для оборонної політики Німеччини, оскільки країна створила спеціальний фонд у розмірі 100 мільярдів євро для модернізації своїх збройних сил.

Він сказав, що попередній міністр оборони помилково вважав, що Німеччину оточують друзі.

"У той же час ми чітко і достовірно показуємо, що Німеччина готова взяти на себе провідну відповідальність за безпеку нашого континенту", - сказав Шольц.


Шольц також закликав європейські країни взяти на себе більше відповідальності в Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

«Ми, європейці, повинні взяти на себе значно більше відповідальності в НАТО. Той факт, що Фінляндія та Швеція, дві європейські країни з сучасними та боєздатними арміями, незабаром приєднаються до НАТО, дуже вітається».

Канцлера Німеччини критикували за повільність надсилання військової підтримки Україні, але з тих пір вона посилила підтримку країни.

Шольц також сказав, що підтримує створення «європейської штаб-квартири», здатної «виконувати місії, будь то евакуація наших громадян, як минулого року в Афганістані, або європейська консультативна або навчальна місія, як-от в Іраку, Малі чи Нігері".

Він додав, що лише «скоординоване збільшення європейських можливостей дозволить Європі діяти».

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу