TGArchive
·1 хв читання · 107 слів·👁 16.5K24

Морська бригада збила су 25 над позиціями

Хлопці з 36-ої окремої бригади морської бригади ім. Михайла Білинського стараються вчасно прикривати війська, знищуючи московську авіацію. Наш герой нещодавно збив Су-25. За що дуже радий, адже найжахливіше у його роботі – не встигнути і допустити відпрацювання літаками окупантів по наших позиціях.

Хлопці звернулися до нас щодо допомоги. Для мобільних груп і засобів ураження потрібні нічні очі. Маємо купити 2 одиниці приладів нічного бачення AGM PVS 7 NL2L покоління 2+. Хлопцями і нами вже зібрано 100 тис грн. Лишилось 192 тисячі.

Допоможемо захисникам знищити більше авіації ворогів. Про результати обов'язково повідомлять спільноту.

Тож дорогий друже, дорога спільното, сьогодні можемо допомогти знищувати авіацію ворога. Реквізити тут:

ЗБІР ЗАВЕРШЕНО

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу