·1 хв читання · 68 слів·👁 16.5K↗ 89
Біткоїн зсохся без американських бабок
Іронія бітка в тому, що його представляли, як альтернативні гроші. Але коли США вимкнули брансбойт бабками і перестали заливати їх в економіку, він зсохся куди більше за класичні інвестиційні інструменти.
Тобто дуже залежить від наявності баксу в економіці.
І ні, ми не кажемо, що біток це пустишка. Адже цінність він має і досі. Просто у нього є ось така конкретна властивість. Яку треба враховувати і не переоцінювати
@OstanniyCapitalist

