Московити пожинають плоди прорахунків у бахмуті
Московити пожинають плоди своїх прорахунків. Перш за все того, що не можуть ставити стратегічні завдання пропорціно наявним силам.
Ще з середини літа московити мали б перейти до оборони по всій лінії зіткнення. Замість цього маємо спроби ворога тиснути нас навколо Бахмута вже 3-й місяць, в той час як українські сили наступають на сході і на півдні.
Окрема тема - це спроба утримати наявну лінію фронту тими силами, які є.
Їх недостатньо, щоб робити ешелоновану оборону на 800 км активного фронту.
Якби не арта і повітряно-космічні сили фронт московитів вже давно б посипався.
Все це через те, що в Московії не здорова взаємодія політиків і армійців, а диктат Пітуна із усіма наслідками.
Війна - це динамічна взаємодія двох.
І її результат - це не лише власні правильні кроки, але і прорахунки противника.