TGArchive
·1 хв читання · 53 слова·👁 14.4K56

І ще напишемо одну річ. Цим емоційним ударом після Кримського мосту, ху@ло трохи розмазав нам тиск взимку.

Доцільніше було накопичити ракети і вдарити взимку при мінусовій температурі.

А він мав показати короля, і витратив багацько в жовтні, коли температура не критична.

Буде менше на зиму. Ще й партнери зарухалися інтенсивніше з ППО.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу