·1 хв читання · 53 слова·👁 14.4K↗ 56
І ще напишемо одну річ. Цим емоційним ударом після Кримського мосту, ху@ло трохи розмазав нам тиск взимку.
Доцільніше було накопичити ракети і вдарити взимку при мінусовій температурі.
А він мав показати короля, і витратив багацько в жовтні, коли температура не критична.
Буде менше на зиму. Ще й партнери зарухалися інтенсивніше з ППО.
@OstanniyCapitalist