·1 хв читання · 112 слів·👁 14.2K↗ 28
Ще трошки по чеченам.
Чечени, як і ми - були окуповані. Їх еліти були вмонтовані в імперський конструкт. І як нас на фінську, так і їх зараз шлють на убій.
Але вони були незалежні, хотіли волі і здобудуть її згодом. Бо вони - боролися і будуть боротися. 2 війни з імперією будучи такими маленьким. Геноцид і депортації...
Є за що поважати.
Тому рішення наше визнати Незалежність - є правильним.
Нехай імперія здохне. А чеченці - перші хто заслуговує на свободу, стануть нарешті вільними.
Звісно, зазомбованим чеченам, що йдуть на війну на поклик Кадирова одна дорога - смерть і поразка. Ті хто вижив, буде мати шанс на те, аби відкрити власні очі.
@OstanniyCapitalist

