TGArchive
·1 хв читання · 112 слів·👁 14.2K28

Ще трошки по чеченам.

Чечени, як і ми - були окуповані. Їх еліти були вмонтовані в імперський конструкт. І як нас на фінську, так і їх зараз шлють на убій.

Але вони були незалежні, хотіли волі і здобудуть її згодом. Бо вони - боролися і будуть боротися. 2 війни з імперією будучи такими маленьким. Геноцид і депортації...

Є за що поважати.

Тому рішення наше визнати Незалежність - є правильним.

Нехай імперія здохне. А чеченці - перші хто заслуговує на свободу, стануть нарешті вільними.

Звісно, зазомбованим чеченам, що йдуть на війну на поклик Кадирова одна дорога - смерть і поразка. Ті хто вижив, буде мати шанс на те, аби відкрити власні очі.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу