TGArchive
·1 хв читання · 24 слова·👁 15.7K72

Олаф, радной, ну понюхай ти норвезького газу і заспокойся.

Ну як так можна давати зелене світло на стратегічну інфраструктуру Китаю?

Це не УДАР

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу