TGArchive
·1 хв читання · 103 слова·👁 15.0K40

Мотор Січ - совкова кантора. Яка володіла унікальною пропозицією. На чому і трималась.

Унікальність була в тому, що в певні країни якісну продукцію захід не поставляє. А Мотор Січ могла. От і все.

Ніякого нормального менеджменту і дуже куці спроби грати в конкуренцію на глобальному ринку

Віримо, що скоро настануть інші часи. Найкраще, аби підприємство викупили хтось з західних концернів. Це було б взагалі ідеально.

Інший варіант - публічний концерн, навіть з контрольним пакетом акцій держави. Ринки для такого варіанту теж є. Але тут варто працювати з якісною системою менеджменту

—————————————————
Підписуйте нашу петицію щодо права на презумпцію невинуватості платників податків – https://bit.ly/3MKqNgS

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу