·1 хв читання · 104 слова·👁 12.3K↗ 38
Спецоперія по дегазації німецьких еліт від копіуму проходить успішно!
У своїй недавній заяві Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Московія та Німеччина вступили в нову еру конфронтації, і закликав німців переглянути своє ставлення до росіян.
Не знаємо, чи це так поїздка від УЗ повпливало на Штайнмаєра чи чудодійні слова від Зеленського, але німецькі еліти приходять до тями від років вживання російського копіуму та газу.
Ми на Останньому Капіталісті віримо, що єдине чим зараз може ФРН реабілітуватися від "газового безчестя" це передача Iris-T, Panzerhaubitze 2000 й інших досягнення німецького ВПК, яке ще не скуколдилося.
———————————————————-
Підписуйте нашу петицію щодо права на презумпцію невинуватості платників податків – https://bit.ly/3MKqNgS
@OstanniyCapitalist

