TGArchive
·1 хв читання · 75 слів·👁 14.0K16

Телеграм звісно взагалі не модерується сильно, бо тут концепція каналів.

Але якщо розглядати продукт з алгоритмами, що доступні всім, то можна подивитись на ютуб, він набагато вільніший за фейсбук.

Ютуб може з монетизації відео зняти за слово русня, москалі і тп. Але не вбити канал.

А фейсбук нам сторінку вбив тупо на 60 тис підписників з охопленням в березні 10 млн, зараз охоплення 50 тисяч на місяць. І не тільки нам так насрав.

Хай дохне.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу