·1 хв читання · 104 слова·👁 14.6K↗ 102
Держава регулює ринок поштоматів
Найем радіючи збільшенню комісій і чиновників пише в коментарях, що не нова пошта придумала поштомати. Натякаючи, що логічно що держава тепер буде визначати що таке поштомат і бити по шапці якщо щось не так. Приняли закон про регулювання ринку поштового.
Ринок замінюємо чиновниками
Зло однодначно
Також ніхто з Єврокомісії не вимагав регуляцій по всьому ринку, окрім спеціалізованих речей, як марки
Ну і звісно нічого, що полегшує життя нам, як от скасуання актів виконаних робіт чи скасування низького бар‘єру на посилки що є в ЄС - не буде
Берем з Європи всю регуляцію, розширюємо і посилюємо її - рецепт успіху мамкіних державників в Україні
@OstanniyCapitalist


