TGArchive
·1 хв читання · 67 слів·👁 14.0K17

Та не довлячись на це зради немає.

У американців стратегія мінімальної ескалації при тому, що вони роблять реальні кроки аби надати нашим ЗСУ спроможності вибити ворогів з окупованих територій. Хаймарси і екскалібури тому приклад.

Хочеться швидше, хочеться багато чого кращого. Адже гинуть наші воїни а люди в окупації. Тому часто і сприймаєш все емоційно.

Але і тиснути дуже корисно. Як показали весна і літо цього року.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу