TGArchive
·1 хв читання · 68 слів·👁 8.9K9
Репост з:@zaluzhnui@ostanniycapitalist

Зеленський привітав з днем зсу і побажав швидкого відновлення

Дорогі солдати, сержанти й офіцери, працівники і ветерани Збройних Сил! Я гордий служити своїй державі пліч-о-пліч з вами. Гордий бути вашим Головнокомандувачем у цей важкий час. Я вірю в кожного з вас і в нашу Перемогу.

Сердечно вітаю із Днем Збройних Сил України!
Бажаю швидкого відновлення пораненим воїнам! Всім, хто в строю, - сил і стійкості, натхнення і радості, переможного миру!

Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

@CinCAFU

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу