TGArchive
·1 хв читання · 148 слів·👁 14.7K88

Ринковий механізм дозволяє швидко реагувати на дефіцит генераторів

3. Цей ринковий механізм тим добрий, що дозволяє швидко реагувати і вирішувати проблему дефіциту. Бо якщо продавець до цього міг закупати та привозити лише по 10 генераторів на місяць, то якби він надалі продовжував продавати по тій ж ціні у 15тис., то на задоволення попиту у 100 генераторів у нього пішло б 10 місяців. А продавши першу партію у 2 чи 3 рази дорожче, він відповідно маючи обертові гроші зможе вже на наступний місяць закупити 20 чи 30 генераторів, та відповідно вирішити проблему дефіциту за 3-4 місяці, а не 10.
4. Підвищений попит (на жаль i для даної ситуації) передається постачальним ланцюгом далі, тобо це значить, що конкурувати починають платячи вищі ціни і самі роздрібні продавці у оптовиків, а ті в свою чергу у виробників. І кожен на свому рівні буде керуватися тим самим принципом: продавати в пешу чеpгу тому хто пропонує найвищу ціну.

Russ Yaremchak
2/2

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу