TGArchive
·1 хв читання · 168 слів·👁 14.9K5

США обіцяють збільшити постачання природного газу до Британії, – CNBC

Велика Британія та США формують нове енергетичне партнерство, спрямоване на посилення енергетичної безпеки та зниження цін.

У заяві, опублікованій у середу, уряд Сполученого Королівства заявив, що нове партнерство «спрямує роботу зі зменшення глобальної залежності від російського експорту енергоносіїв, стабілізації енергетичних ринків і активізації співпраці у сфері енергоефективності, ядерної та відновлюваної енергетики».

Партнерство з енергетичної безпеки буде керуватися британсько-американською компанією Joint Action Group, яку очолюють представники Білого дому та уряду Великобританії.

У рамках цього США прагнутимуть експортувати принаймні 9-10 мільярдів кубометрів зрідженого природного газу протягом наступного року, більш ніж удвічі збільшивши рівень експорту 2021-го року.

Група також працюватиме над зменшенням глобальної залежності від російської енергії шляхом посилення зусиль для підвищення енергоефективності та сприятиме атомній енергетиці як безпечному використанню енергії.

Прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак сказав: «У нас є природні ресурси, промисловість та інноваційне мислення, необхідні для створення кращої, вільнішої системи.

«Це партнерство знизить ціни для британських споживачів і допоможе раз і назавжди покінчити з залежністю Європи від російської енергії».

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу