TGArchive
·1 хв читання · 41 слово·👁 14.6K16

Тема з демодернізацією серйозно просувалась лівими і особливо марксистськими колами.

Бач побудував завод на бамбасі там і модерн. Ну пралітаріат ж єсть. Значіт і модерн і развітіє.

А нє отета от всьо ваші традіциі стариє і умєньшеніє заводов. Ужос да какой

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу