·1 хв читання · 41 слово·👁 14.6K↗ 16
Тема з демодернізацією серйозно просувалась лівими і особливо марксистськими колами.
Бач побудував завод на бамбасі там і модерн. Ну пралітаріат ж єсть. Значіт і модерн і развітіє.
А нє отета от всьо ваші традіциі стариє і умєньшеніє заводов. Ужос да какой

