TGArchive
·1 хв читання · 70 слів·👁 20.2K40

Вся суть рашки в одному тексті:

2003: "Однак відмовлятися від серпа та молота – емблеми, якій ось уже 70 років – керівництво компанії більше не збирається. "Це стара російська марка, яку всі асоціюють із "Аерофлотом". Цей логотип настільки гармонійний, що замінити його нелегко", - сказав в інтерв'ю агентству France Press заступник генерального директора компанії Лєв Кошляков."

Ну шо, як там літається в Європу, на літаках загнівающєго запада без обслуговування?

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу