Київстар та eram збільшили виручку та прибутки у сфері it
У сфері ІТ та телекомунікацій, найбільшими компаніями є "Київстар" та "ЕРАМ". Перша збільшила виручку на 1.5 мільярди гривень і зменшила прибуток на 2 млрд (до 9.6 млрд грн). ІТ-гігант "ЕРАМ" збільшив виручку на 6 мільярдів гривень, а прибутки на 2 мільярди гривень. Зростання прибутку "Київстару" вірогідно пов'язано не лише зі збільшенням тарифів, а і роумінгом.
Хоч і можна подумати, що прибутки та виручка "Нової пошти" із початком повномастабного вторгнення зросли, проте насправді це не так. Виручка компанії зросла всього на 3 млрд, до 23.69 мільярдів гривень. Прибуток навпаки впав з 2.6 до 2.14 мільярдів гривень. Втриматися на плаву компанії дозволило зростання попиту на послуги з початком повномасштабного вторгнення та міграцією населення.
Натомість виручка та прибутки державної "Укрпошти" навпаки впали. Обіг коштів зменшився на 820 мільйонів гривень, компанія стала збитковою (збиток -1.42 мільярдів грн). Це і не дивно, враховуючи втрату величезної мережі відділень на окупованих територіях.
Серед агротрейдерів найкращі результати показав "Кернел", що попри падіння обігу на 18 мільярдів гривень (68 млрд грн) збільшив на 7 мільярдів грн свої прибутки (до 5 мільярдів грн). "МХП" збільшив виручку на 730 млн грн (до 46.73) і зменшив збитки на 2 млрд (до 520 млн грн). Найбільший втрат зазнав "Нібулон", падіння обігу коштів на 25 млрд грн (до 15), компанія стала збитковою (-10.53 млрд грн чистого збитку).
Очікувано зросли обіги та прибутки тютюнових компаній: ТЕДІС (+5 млрд виручки, прибуток 100 млн грн), БРИТІШ АМЕРИКАН ТОБАККО (+5 млрд виручки, 2.33 мільярди прибутків). Проте "Філіп Морріс", який на початку повномасштабного вторгнення був змушений релокуватися, навпаки, зменшив обіг коштів на 5 мільярдів гривень, а сама компанія зазнала 1.17 мільярдів гривень збитків.
3/3
@OstanniyCapitalist


