TGArchive
·1 хв читання · 17 слів·👁 19.9K83

Втрачено багато часу через кріпосництво та соціалізм

Нідерланди базують

За те у нас кріпосництво московське а далі соціалізм будували

Скіки ж часу втрачено…

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу