TGArchive
·1 хв читання · 28 слів·👁 20.3K51

Васхіщаємося, надихаємося

До речі, група: солістка з Норвегії, а інші учасники - данці. Як завжди поп і скандинави - то якась пушка ракета. Чого у них так виходить?

https://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A&ab_channel=AquaVEVO

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу