TGArchive
·1 хв читання · 29 слів·👁 15.2K84
Репост з:@privatnamemarnya@ostanniycapitalist

На жаль, Ольгу Харлан дискваліфікували.

Це ганьба. Йобані нікчемні світові спортивні організації нічого не можуть зробити з уйобками з Росії та Білорусії.

Дякуємо Ользі за вчинок. Ви — база.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу