TGArchive
·1 хв читання · 105 слів·👁 18.2K100

Український monobank потрапив до списку 200 кращих фінтех-компаній світу

Відповідний рейтинг публікує американська медіагрупа CNBC у співпраці з незалежною дослідницькою компанією Statista.

Український банк був відзначений у категорії «необанкінг», до якої увійшли ще 19 компаній з усього світу.

Україна і справді далеко зайшла у впровадження нових технологій, як у фінансах, так і у банкінгу. Те, що ми у топах з користування та власністю (у відсотках до населення) криптою теж свідчення наших значних досягнень в цьому.

Ці досягнення потрібно визнавати, але не робити з них святої корови, бо цей процес, в більшій мірі, йде від інституційної неспроможності, а у що окрім крипти інвестувати в Україні?

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу