·1 хв читання · 85 слів·👁 18.3K↗ 23
Вже четверте судно вийшло з портів Одеси
Вранці 15 вересня з порту вийшов балкер PUMA (Кайманові острови), завантажений металом та ріпаком.
Завантажено воно 16 тисячами тонн металу та 14 тисячами тонн ріпака. Судно зайшло в порт ще 19 лютого 2022 року.
Коридор, який визначений ВМС ЗСУ першочергово використовується для евакуації суден, які застрягли в Україні з початку повномасштабного вторгнення.
Але цілком можливо, що Україна почне використовувати цей коридор для експорту збіжжя.
Загалом з 15 серпня, початку роботи коридору, по ньому пройшли вже 4 судна.
@OstanniyCapitalist

