TGArchive
·1 хв читання · 85 слів·👁 18.3K23

Вже четверте судно вийшло з портів Одеси

Вранці 15 вересня з порту вийшов балкер PUMA (Кайманові острови), завантажений металом та ріпаком.

Завантажено воно 16 тисячами тонн металу та 14 тисячами тонн ріпака. Судно зайшло в порт ще 19 лютого 2022 року.

Коридор, який визначений ВМС ЗСУ першочергово використовується для евакуації суден, які застрягли в Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Але цілком можливо, що Україна почне використовувати цей коридор для експорту збіжжя.

Загалом з 15 серпня, початку роботи коридору, по ньому пройшли вже 4 судна.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу