·1 хв читання · 71 слово·👁 16.3K↗ 2
От як треба робити підтримуємо десантників з 80 штурмової
От як треба робити
Всю.
Варто пам'ятати, що ми робимо важливу справу. Підтримуємо десантників з 80 штурмової. Можна робити багато мемів, але ці хлопці потребують нашої реальної допомоги.
Один з можливих шляхів такої підтримки – донейт на нашу банку на дрони. Це очі. Ще й дуже хороші, а саме такі ми придбаємо підрозділам.
У зимові часи, коли світловий день короткий потрібні дрони з хорошими теплаками, тож ми їх і придбаємо.
@OstanniyCapitalist

