TGArchive
·1 хв читання · 71 слово·👁 16.3K2

От як треба робити підтримуємо десантників з 80 штурмової

От як треба робити

Всю.

Варто пам'ятати, що ми робимо важливу справу. Підтримуємо десантників з 80 штурмової. Можна робити багато мемів, але ці хлопці потребують нашої реальної допомоги.

Один з можливих шляхів такої підтримки – донейт на нашу банку на дрони. Це очі. Ще й дуже хороші, а саме такі ми придбаємо підрозділам.

У зимові часи, коли світловий день короткий потрібні дрони з хорошими теплаками, тож ми їх і придбаємо.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу