TGArchive
·1 хв читання · 80 слів·👁 27.7K144

Microsoft цього тижня ненадовго обігнала Apple як найдорожчу компанію в світі

Це сталося вперше з 2021 року на тлі того, як акції виробника iPhone погано почали рік через зростання занепокоєння щодо попиту.

Акції Microsoft різко зросли з минулого року завдяки першій позиції компанії в області генеративного штучного інтелекту через інвестиції в виробника ChatGPT — OpenAI.

Вважається, що Microsoft неминуче випередить Apple, оскільки розвивається швидше і має більше переваг від генеративної революції ШІ. Apple, тим часом, бореться з ослабленням попиту

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу