TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 21.4K60
Репост з:@hardcons@ostanniycapitalist

Хай їде додому і ловить мексів в ріо гранде

​​А можна без порад нікчем? Приперлося, опудало, яке не голосувало за допомогу Україні і щось ще тявкає. Хай їде додому і ловить мексів в Ріо Гранде 👋

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу