TGArchive
·1 хв читання · 34 слова·👁 22.7K8

Вриваємось в збір для десантників під Авдіївкою

Мавіки треба всім, а особливо тепловізійні, які допоможуть бачити не тільки вдень, а й вночі.

Тож збір чекає вас:

Банка: https://send.monobank.ua/jar/9mrQrRWihT

Приват: 5168752100030462

Paypal: capitalist.donations@gmail.com

Крипта: https://telegra.ph/Pіdtrimka-ZSU-vіd-Kapіtalіsta-10-28

ЗБІР ЗАВЕРШЕНО

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу