TGArchive
·1 хв читання · 111 слів·👁 24.7K67

США планують збільшити мита на імпортовані з Китаю електромобілі до 100%

Про це мають оголосити наступного тижня. Також буде йтися про й сонячні панелі, напівпровідники та медичні засоби.

Адміністрація Байдена збільшить ввізні мита на китайські електромобілі учетверо - з нинішніх 25% до 100%.

Такий крок буде аргументований проблемою «надлишкових потужностей» Китаю з виробництва електромобілів та іншої продукції, які можуть становити загрозу робочим місцям і нацбезпеці США.

Підвищені мита також мають політичну мету перед президентськими виборами. І Байден, і його суперник Трамп обіцяють виборцям, що будуть жорсткими стосовно Китаю

Детальніше про те, як Китай намагається завоювати західні ринки демпінгом і субсидіями, особливо у сфері «зелених технологій», дивіться у нашому відео — https://youtu.be/BYn3a--Byu0?si=Mc-X2GEM7eXQxQep

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу