США планують збільшити мита на імпортовані з Китаю електромобілі до 100%
Про це мають оголосити наступного тижня. Також буде йтися про й сонячні панелі, напівпровідники та медичні засоби.
Адміністрація Байдена збільшить ввізні мита на китайські електромобілі учетверо - з нинішніх 25% до 100%.
Такий крок буде аргументований проблемою «надлишкових потужностей» Китаю з виробництва електромобілів та іншої продукції, які можуть становити загрозу робочим місцям і нацбезпеці США.
Підвищені мита також мають політичну мету перед президентськими виборами. І Байден, і його суперник Трамп обіцяють виборцям, що будуть жорсткими стосовно Китаю
Детальніше про те, як Китай намагається завоювати західні ринки демпінгом і субсидіями, особливо у сфері «зелених технологій», дивіться у нашому відео — https://youtu.be/BYn3a--Byu0?si=Mc-X2GEM7eXQxQep
@OstanniyCapitalist


