TGArchive
·1 хв читання · 88 слів·👁 24.5K21

Нам от в коментарях постійно пишуть, що ми занадто "негативні" щодо Китаю, а от він все не падає і не падає.

Нам от в коментарях постійно пишуть, що ми занадто "негативні" щодо Китаю, а от він все не падає і не падає.

Але ціль наших постів й відео не сказати, що Китай завтра розвалиться.

Мова про те, що "світова домінація" Китаю під явням питанням і він все більше перетворюється на Японію з "втраченим тридцятиліттям" з відсутністю економічного зростання й старінням населенням.

Це не означає, що він завтра розвалиться, але каже про те, що вплив (особливо економічний) посилюватись буде помірними темпами. Це відповідно впливає і на різні геополітичні наслідки.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу