Трамп проти санкцій?
На економічному клубі Нью-Йорка в четвер від бізнесменів Трампу була поставлено питання що думає про санкції недемократичним державам, особливо проти московитів.
Дональд відповів,що через санкції США втрачають Іран і московію. Натомість Китай хоче зробити свою валюту домінуючою. І його не лякає,що юань це 5% світових розрахунків, а основа — це долар. Тому санкцій хоче використовувати якомога менше. Хоча у світі ми не спостерігаємо тенденції падіння популярності долара США.
Дональд і раніше висловлювався,що не є прихильником санкцій. А ось коли Трамп прийде до влади, то принесе миру на всю землю. Згадаймо, так само він пробував домовитися з північнокорейським лідером. У нього мислення бізнесмена, який думає можна усе "порішати" і розійтись.
Проте тоталітарні режими влаштові фундаментально по-іншому. Вони не керуються прагненням до раціональними прагненнями до миру та компромісів. Ще античні класики, підкреслювали,що тиранам потрібна війна для забезпечення власної легітимності.
Тим паче, ми зараз бачимо об'єднання деспотій у різні БРІКСИ. Недемократичні держави хочуть об'єднати зусилля йти одним фронтом проти Заходу. Для наглядності, вийшла недавно стаття про те,що Іран постачав балістичні ракети нашим ворогам.
Також ще місяць тому Дональд сказав,що Тайвань має платити за послуги оборони. Мовляв, ця держава забрали виробництво мікросхем і не приносить користі США, забираючи робочі місця у американців. Вочевидь, бажання захищати свободу у світі у нього немає.
Підсумовуючи, Трамп — інфантильно підходить до міжнародних справ. Адже вісь зла є реальною і ці держави давно втрачені. Загарбник і бандит розумію мову сили, а не діалогу. Трамп уявляє з себе месію, але по факту є недалекоглядним дідом, якому пора йти на відпочинок.
@OstanniyCapitalist

