TGArchive
·1 хв читання · 89 слів·👁 32.5K44💬 316

У запоріжжі загинула сім я внаслідок удару кабом

Немає страшнішого у нашій війні, коли знищують наше майбутнє. Цього літа ми чули історію сім'ї Базилевичів. Учора московити вдарили КАБом по Запоріжжю. Сьогодні ми дізналися не менш сумну новину, що в результаті цього акту терору загинула майже ціла сім'я: однорічного хлопчика Адама, його матір Софію та прабабусю Тетяну. Про це написала сестра загиблої.

Ми маємо розуміти, що мир із Московією без гарантій неможливий. Як тільки ми проявимо слабкість і недалекоглядність, вони знищать нас і продовжать цей жахливий терор, який вони вчиняли колись і вчиняють зараз.

Вічна пам'ять загиблим!

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу