Контрольовані Ассадом сили заявила, що вийшла з міста Хама після того, як повстанці прорвали його оборону
У четвер вранці сирійські повстанці заявили, що увійшли в Хаму після трьох днів інтенсивних зіткнень з урядовими військами на її околицях, що є частиною триваючого наступу.
Армія Ассада заявила, що передислокувала свої війська з Хами та зайняла позиції за межами міста, щоб захистити життя мирних жителів. Захоплення Хами, четвертого за величиною міста Сирії, стало ще одним ударом для Асада через кілька днів після того, як повстанці захопили більшу частину північного міста Алеппо, найбільшого міста країни.
Хама - одне з небагатьох міст, яке залишилося під повним контролем уряду під час конфлікту в Сирії, що спалахнув у березні 2011 року після народного повстання. Його відвоювання є серйозною невдачею для президента Башара аль-Асада.
@OstanniyCapitalist


