“Новатек” активно лобіює зняття санкцій в США
Найбільший російський виробник скрапленого природного газу працює з лобістами, намагаючись відновити відносини з США після того, як американські санкції фактично паралізували масштабний проєкт "Арктик СПГ-2".
"Новатек" прагне відновити відносини із Заходом в очікуванні закінчення війни в Україні, обіцяне Трампом. Старший виконавчий директор і член правління компанії Денис Соловйов нещодавно їздив з Москви до Вашингтона, щоб розпочати роботу з американською лобістською фірмою.
Компанія буде використовувати свій податковий статус, щоб апелювати до Заходу і доводити, що він не є фінансовим донором військових зусиль рф, на відміну від того ж «Газпрому», який сплачує корпоративний податок що є прямим внеском до бюджету та фінансуванням війни.
@OstanniyCapitalist


