·1 хв читання · 66 слів·👁 38.1K↗ 174💬 50
Індонезія вступила в БРІКС
Четверта по населенню країна світу ще більше розширює так звану "лігу ображених", що позиціонує себе як альтернативу Заходу та його інституціям.
БРІКС як такий не є однорідним, а вступ Індонезії додасть ще більше суперечностей всередині організації. Але ця структура передусім корисна групі ворожих до Заходу країн, таких як московія, Китай та Іран.
Тому новина, що БРІКС розширюється, однозначно не є приємною.
@OstanniyCapitalist



