Почув думку, що в США буде лютий лівак при владі через те, що робить Трамп
Я нагадаю, що єдиний, хто зміг побороти Трампа - Байден. Який центрував позицію і зібрав велику коаліцію. Більш прогресивна Гарріс пролетіла
Я продовжу. Ліві наразі в дефолтному стані. У них криза. В питаннях оборони вони пішли в якийсь пацифізм і навіть цькування за інвестиції в сектор. Відійшли від питання робітників до малозрозумілих пересічному меншин. В питаннях міграції говорити годі.
Якісь тенденції на центрування лівих йдуть в Британії. Що і дозволило їм виграти
Посудіть. Трамп йшов в першу каденцію з антикииайською повісткою, збільшення витрат ввп Європою на оборону, збільшення енергосектору.
Це все в тому чи іншому вигляді демократи далі продовжили
Зараз Трамп валить кліматичну повістку у сьогоднішньому вигляді, яка обтяжує виробників. Чітко готовий тиснути на сусідів і друзів за співпрацю з кнр. Ріже держсектор.
І я впевнений, все це продовжать демократи, якщо виграють. А виграють влни, якщо заткнуть крайню ліву повістку. Адже вона наразі безпорадна і не може дати відповідь на сучасні виклики. Я вже не кажу, що вона просто не помічає сьогоднішніх проблем

