TGArchive
·1 хв читання · 38 слів·👁 41.6K87💬 52

Репортер: Чи є щось, що сказав прем’єр-міністр, що змінило вашу думку щодо тарифів?

Трамп: Ні, тарифи роблять нас багатими. За часів Байдена ми втрачали багато грошей, трильйони доларів, трильйони на торгівлі, і тепер ця ситуація змінилася.

Дубльовано🔊

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу