Ceo nvidia прокоментував угоду з amd та openai
Репортер: Почнімо з угоди, яку ви спершу уклали з OpenAI, про яку ви багато говорили, а потім цього тижня була укладена угода з AMD та OpenAI
Це змусило багатьох людей намагатися "зрозуміти динаміку" цієї галузі.
Ви знали про цю угоду до її оголошення?
СЕО NVIDIA: Не зовсім, але наша угода дуже відрізняється від їхньої.
Репортер: AMD в ситуації, де вони фактично віддають велику частку своєї компанії, щоб стати партнером OpenAI і продавати їм свою продукцію. Ви так це розумієте?
СЕО NVIDIA: Я бачив цю угоду. Вона винахідлива, унікальна і несподівана. Враховуючи, що вони так захоплювалися своїм продуктом нового покоління, я здивований, що вони віддали 10% компанії ще до його створення.
Тож в будь-якому разі, це мабуть, розумно.
Репортер: А СЕО AMD Ліза Су, до речі, ваша далека родичка, правда?
СЕО NVIDIA: Так. Вона чудова.
Останній Капіталіст | MonoBase | Twitter | Instagram | FB

