TGArchive
·1 хв читання · 144 слова·👁 33.2K114💬 7

Ceo nvidia прокоментував угоду з amd та openai

Репортер: Почнімо з угоди, яку ви спершу уклали з OpenAI, про яку ви багато говорили, а потім цього тижня була укладена угода з AMD та OpenAI

Це змусило багатьох людей намагатися "зрозуміти динаміку" цієї галузі.

Ви знали про цю угоду до її оголошення?

СЕО NVIDIA: Не зовсім, але наша угода дуже відрізняється від їхньої.

Репортер: AMD в ситуації, де вони фактично віддають велику частку своєї компанії, щоб стати партнером OpenAI і продавати їм свою продукцію. Ви так це розумієте?

СЕО NVIDIA: Я бачив цю угоду. Вона винахідлива, унікальна і несподівана. Враховуючи, що вони так захоплювалися своїм продуктом нового покоління, я здивований, що вони віддали 10% компанії ще до його створення.

Тож в будь-якому разі, це мабуть, розумно.

Репортер: А СЕО AMD Ліза Су, до речі, ваша далека родичка, правда?

СЕО NVIDIA: Так. Вона чудова.

Останній Капіталіст | MonoBase | Twitter | Instagram | FB

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу